Hakkımızda

Gürsoy Grup  tarafından Çamlıca Turizm ve Yatçılık AŞ olarak 1996 yılından beri hizmet veren turizm şirketi  2015 yılında Vespucci Turizm  adı altında Iata belgesini alarak seyahat acentesi olmuştur.  Özellikle şirketlere seyahat yönetimi danışmanlığı yapmak üzere yapılanmış olan acente alt yapısını ve kadrosunu bu doğrultuda oluşturmuştur.

Temel amaç sadece seyahat çözümleri sunmak değil aynı zamanda bir seyahat yönetimi yolu ile hem danışmanlık vermek ve hem de seyahat giderlerini optimize etmektir.

Vizyon

Türkiye'de doğan Vespucci Turizm, sektörüne artı değer katmak ve öncü bir rol oynamayı hedeflemiştir. Doğduğu topraklara olan borcunun farkında ve çevreye duyarlı bir acentedir.

Global ve saygın bir firma olmayı amaç olarak belirleyen acente, insan odaklı anlayışı ile sosyal sorumluluğunun farkında olarak Türkiye elçisi bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Misyon

Vespucci Turizm ve Seyahat acentesi 2015 Eylül ayında kurulmuş bir şirket olup, birikimli ve tecrübeli bir ekiple yola çıkmış, zorlu pazar koşullarında rekabetçi ve yenilikçi bir anlayışla misyonunu belirlemiştir.

Öncelikle Kurumsal Seyahat Yönetimi şirketi olmayı hedefleyen Vespucci Turizm müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek adına geniş bir hizmet yelpazesi sunmayı amaçlamaktadır. Bunun için gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmayı hedeflemektedir.

Temel amaç, müşterilerin seyahat maliyetlerini azaltarak hizmet kalitesini arttırmaktır. Bu anlamda Vespucci Turizm sadece klasik acente faaliyetleri ile değil müşterilerilerinin çözüm ortağı ve bir seyahat danışmanı olma iddiası ile sağlamayı amaçlamaktadır. Hava yolları ile kurumsal anlaşmalar yapmak, konaklama, araç kiralama gibi ihtiyaç duyulan her alanda kurum ihtiyaçlarına göre özel anlaşmalar yaparak hem maliyet tasarrufu sağlamak ve hem de kaliteyi arttırmayı ilke edinmiştir.

İletişim

Karadeniz Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad.
Venezia Mega Residence Sitesi, No:408, J/95 Blok
Gaziosmanpaşa / Istanbul
Tel: 0 212 709 88 90
E-mail: info@vespucci.com.tr